ЗАТ «KGS&Co» - завод металевої упаковки          
   
ЯКІСТЬ ГАРАНТІЯ НАДІЙНІСТЬ  
   
  ГОЛОВНА
  ПІДПРИЄМСТВО
  ПРОДУКЦІЯ
  ПОСЛУГИ
  ВАКАНСІЇ
  КОНТАКТИ
   
   

підприємство


ЯКІСТЬ ГАРАНТІЯ НАДІЙНІСТЬ Ця проста формула є підгрунтям роботи нашого підприємства і розкриває його пріоритети, принципи та перспективи. Якість продукції, що виробляється ЗАТ «KGS&Co», підтверджена європейськими стандартами. Гарантія якості — у високих технологіях, що застосовуються у виробництві.


ЗАТ «KGS&Co» - завод металевої упаковкиЗАТ «KGS&Co» — сучасне підприємство, яке спроможне конкурувати з аналогічними виробниками в Європі, бо створене з урахуванням останніх досягнень науки, комп'ютерних технологій, екологічних вимог і всіх тих стандартів, що прийняті сьогодні у виробництві закупорювальних засобів для харчової та лікеро-горілчаної промисловості.


ЗАТ «KGS&Co» було засноване у серпні 2003 року, і всього за рік були здійснені масштабне будівництво та запуск повного циклу виробництва алюмінієвого гвинтового ковпачка на високотехнологічному обладнанні випуску 2004 року.


Підприємство має у своїй структурі декілька сучасних цехів, обладнані очисними, фільтраційними, шумознижуючими та іншими системами. Важливо також, що на заводі створено розвинену соціальну структуру, тим більш що наші фахівці являють собою інженерну еліту нового часу.


ЗАТ «KGS&Co» - завод металевої упаковки «KGS&Co», що має проектну потужність до 30 млн виробів на місяць, — єдине в Україні підприємство із замкненим циклом виробництва подібної продукції. Гвинтовий ковпачок, що виготовляється із харчового алюмінію відомої німецької фірми Alcan Singen з використанням спеціальних фарб і лаків, проходить на нашому підприємстві всі етапи виробництва — від офсетного друку на алюмінієвому листі до вставлення дозатора або ущільнювальної прокладки у готовий виріб.


Устаткування для нанесення друку на алюмінієвий лист розроблене та виготовлене спеціально для нашого підприємства фірмою LTG Mailaender GmbH (Штутгарт, Німеччина) — провідним європейським виробником високотехнологічних друкарських машин по металу. Різноманітність і точність типорозмірів продукції забезпечуються виробленим у PackSys Global Ltd (Швейцарія) автоматизованим пресовим обладнанням для виготовлення гвинтового ковпачка. Лінію WESCO з нанесення бокового друку на алюмінієві ковпачки розроблено та випущено у 2004 році спеціально для ЗАТ «KGS&Co» корпорацією PackSys Global Ltd (Таїланд). Фарби, лаки, грунт-покриття, розчинники та добавки до фарб, що використовуються у виробництві алюмінієвого ковпачка на «KGS&Co», виготовлені всесвітньо відомими фірмами ICI Packing Coatings GmbH, Huber Group, SUN Chemical. Iх продукція гарантовано не має шкідливих для довкілля та здоров'я людини сполук, а також етилового спирту, і це робить її максимально стійкою до рідин, що містять в собі спирт, а також до будь-яких впливів іззовні. Ковпачок надовго зберігає свій зовнішній вигляд і гігієнічність. Напої, закорковані нашою продукцією, здатні тривалий час зберігати свої первісні смак і якість.


ЗАТ «KGS&Co» - завод металевої упаковкиУсі виробничі лінії на підприємстві автоматизовані та використовують найновітніші системи електроніки та програмного забезпечення. Найменше відхилення від запрограмованих стандартів приводить до зупинки роботи обладнання. Виробничий процес стандартизований відповідно до сучасних вимог для закупорювальних виробів харчової та лікеро-горілчаної промисловості.


Наша продукція пройшла сертифікацію у Державній системі сертифікації УкрСЕПРО та Міністерстві охорони здоров'я України (сертифікат відповідності N№ UA1.007.0076913-04 від 13.10.2004 р., висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи N№ 05.03.02-04/50627 від 16.12.2004 р.).

   
НОВИНИ
 

  ПІДПРИЄМСТВО   ПРОДУКЦІЯ   ПОСЛУГИ   ВАКАНСІЇ   КОНТАКТИ     UA   RU   EN  
ПІДПРИЄМСТВО ПРОДУКЦІЯ ПОСЛУГИ ВАКАНСІЇ КОНТАКТИ QUALITY WARRANTY RELIABILITY